Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

1002

ÖZEL ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

The Small Montmarte Of Bitola - 2015 "Gelden Brush"

1001

ZEYNEP ÖZKAYALAR

The Small Montmarte Of Bitola - 2015 "Golden Palet

1000

DERYA KIZILDAĞ

The Small Montmarte Of Bitola - 2015 "Diploma"

999

BALIM TUNÇELLİ

The Small Montmarte Of Bitola - 2015 "Diploma"

998

İPEK TÜZ

XIV VISUAL ART EXIBITION - COMPETITION “I LIVE BY THE SEA” "Honourable Mention"

997

ÇAĞAN KOÇ

43th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice "Honourable Mention"

996

DEFNE KOÇ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Ödül diploması"

995

ALİ AKKUZU

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Diploma"

994

DEFNE DURU EKER

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Diploma"

993

ZEYNEP SERCAN

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Diploma"

992

İPEK TÜZ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Diploma"

991

FATMA YILANCI

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Diploma"

990

ZEYNEP ERKOÇ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu"

989

BİLGE BALABAN

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

988

EDA EREÖRNEK

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu"

987

SONAT BİKE GÜNEŞ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

986

EGE MÜFTÜOĞLU

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

985

DELFİN ÖZÇELİK

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

984

DERİN SEVGİ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

983

ELİF SUSUP

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu"

982

IRMAK TALU

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

981

ZEYNEP UĞUZ

Belarusya-10th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” "Teşekkür Mektubu" 

904

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2013 "Gümüş Madalya"

903

UMUT YANIK

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

902

EKİN İNCİRKUŞ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

901

DORUK VOLKAN DURAN

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

900

DEFNE ÇANDIR

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Sergi Diploması"

899

ADA ÇAKMAK

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Sergi Diploması"

898

DERYA KIZILDAĞ

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2013 "Gümüş Madalya"

897

MEHMET NURİ DELEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "İkincilik"

896

MEHMET EGE ÇAKIR

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

895

ÖMER NAZIM DELEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

894

BERRA GÖZDER

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

893

ZEYNEP HASANHOCAOĞLU

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

892

EKİN İNCİRKUŞ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü

891

SUDENAZ KURT

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

890

DERİN ÖZKILINÇ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

889

NEHİR ÜRETMEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

888

ZEYNEP YILMAZ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

887

BERKE BARAN YURTTAŞ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

822

BEGÜM KESER

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2012 "Gümüş Madalya"

814

ADA ÇAKMAK

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

813

BERRA GÖZDER

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

812

YAĞIZ FIRAT

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

811

DERİN ÖĞÜTÇÜ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

756

ERAY KUCUR

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  2011"Gümüş Madalya"

755

MELİSA PALAZOĞLU

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  2011"Bronz Madalya"

754

MERVE ADATEPE

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  2011"Bronz Madalya"

734

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "En İyi Kolleksiyon"

733

SUDE DİNÇEL

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Altın Palet"

732

LARA GÜL

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Altın Palet"

731

BERFİN BUSE BABAYİĞİT

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

730

DEFNE ÇELİKCAN

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

   

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları