Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

726

OĞUZ KAAN AYDIN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

725

KEREM YENEL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

724

PELİN BİLGİN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

723

ÖYKÜ BAHAR TAN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

722

ÇAĞLA İNAL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

721

YİĞİT YİĞİTGİL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

720

PELİNSU SAKAT

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

719

GÜLCE AŞIKOĞLU

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

718

PELİN BİLGİN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

717

SİMAY CEYLAN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

716

HELİN ERSÖZ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

715

LARA GÜL

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

714

ARYA NUR GÜNEŞ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

713

NEHİR KÜÇÜK

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

712

ÇAĞLA SAYIN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

711

ZEYNEP NAZ ULUTAGAY

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

710

MELİSA YEMİŞÇİ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

709

BERFİN BUSE BABAYİĞİT

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

708

ECE ERTEN

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

707

MARKO KILIÇ

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

706

GENCAY KOÇOĞLU

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

705

NAZ KUNTALP

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

704

ZEYNEP KURT

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

703

MELİSA PALAZOĞLU

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

702

ROJİN SANDALCI

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

701

MELİS SORAL

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

700

CANSIN TÜRK

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

699

İREM YILMAZ

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

698

ECE YÜKSEL

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

697

CANDEĞER YAREN USTA

KAO International Painting Contest on Environment for Children  "Mansiyon"

696

BORA SOYHAN

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

695

KEREM YENEL

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

694

SİMAY POLATTÜRK

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

693

GÖKBERK TEKTEK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan "Kapak resmi"

692

EZGİ SOLAK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

691

DERİN TIRNAKLI

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

690

TANSU DALKILIÇ

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

689

UMUT YANIK

Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"

688

ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL

Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"

687

YASEMİN TÜREMEN

Shankar's International Children's Competition  "Prize"

686

BADE ÖZTAŞ

Shankar's International Children's Competition  "Prize"

684

SONAT BİKE GÜNEŞ

2nd Sharjah International Biennial For Children's Arts 2010 "Üçüncülük"

683

EYLÜL EVREN

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "İkincilik"

682

ARYA NUR GÜNEŞ

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "Üçüncülük"

681

NAZ KUNTALP

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "Üçüncülük"

680

BORA SOYHAN

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Honourable Mention" (İkincilik)

679

BADE ÖZTAŞ

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük)    -Katalog kapak resmi-

678

İREM YILMAZ

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük)

677

EMRE İBİN

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük)

650

LARA GÜL

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

649

DİLARA ÖZİLERİ

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

648

TEVFİK YÜKSEL

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

625

JERFİ CİDER

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

624

ECE BAŞPINAROĞLU

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

623

UMUT YANIK

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

622

DEFNE ÇELİKCAN

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

621

MELİS SORAL

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

620

MİNEL AKKAN

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

619

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "En İyi Koleksiyon"

618

ÖZDEN ÖRGEN

Belorusya 5. International Art Contest "Best Art Teacher"

617

EZGİ ÇETİNALP

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

616

ASLI ATASEVER REZANKO

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

615

KAAN TUNÇER

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

614

CANSU ATAÇ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

613

SERRA AYHAN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

612

NİLSU ÇALIŞKAN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

611

DERİN CİDER

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

610

MİTHAT CAN DEMİRCİ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

609

CEMRE İŞLEN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

608

YEŞİM KÜYNER

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

607

DİLARA ÖZİLERİ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

606

ECE KIZILDAĞ

Shankar's International Children's Competition  "Gümüş Madalya"

605

ÇAĞLA GÜRKAYNAK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

604

ECE YÖNDEM

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Birincilik"

603

BERK AKKAYA

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Birincilik"

602

DİLARA PARLAK

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

601

AYBİKE HASHMİ

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

600

NUR DENİZ SÖKMEN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

599

ECE KIZILDAĞ

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

598

NAZ KUNTALP

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

597

ALARA ÖRGEN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

596

ALP ERTAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

595

BERNA DAL

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

594

EZGİ SOLAK

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

593

EDA KUNTALP

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

592

SELİN TUNÇER

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

591

KAAN TUNÇER

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

590

ATAHAN AYHAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

589

ÖYKÜ BAHAR TAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

588

YAĞMUR LİLA ÖZDEMİR

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

587

DEFNE BAŞARAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

586

UMUT TAHTASAKAL

"Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "İkincilik"

585 İLAYDA CELEP "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
584 DORUK KAAN ÇITAK "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
583 DERİN CİDER "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
582 JERFİ CİDER "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
581 İBRAHİM KOÇ "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
580 EYLÜL TULÇALI "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
579 KEREM HAS "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
578 YASEMİN DİRİK "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
562 BEGÜM SUNDU XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
561 SELİN YAŞAR XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
560 EDA KUNTALP XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
559 ZEYNEP KÖSEOĞLU XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
529 HEVİN YILMAZ 14."Who Am I" Celje, Slovenya "Diploma"
528 AÇELYA KARANFİL 14."Who Am I" Celje, Slovenya "Diploma"
522 İPEK ERSOY Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
521 YAĞMUR ÖZTÜRK Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
520 EZGİ ÇETİNALP Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
519 ASLI ATASEVER REZANKO Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
515 KAAN TUNÇER Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
517 CANSU ATAÇ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
516 SERRA AYHAN Belorusya 4. International Art Contest  "Contest award"
515 NİLSU ÇALIŞKAN Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
514 DERİN CİDER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
513 MİTHAT CAN DEMİRCİ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
512 CEMRE İŞLEN Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
511 YEŞİM KÜYNER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
510 DİLARA ÖZİLERİ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
509 ZEYNEP SALAKOSLU Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
508 DERİN TIRNAKLI Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
507 CEREN TURGUT Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
506 ORHAN UMUR Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
505 ALEYNA ÜNVER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
504 DENİZ NAZ YILDIRIM Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
503 GÜLCE AŞIKOĞLU Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
485 NAZ KUNTALP "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Altın Palet"
484 ALP GÜZELIRMAK "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Altın Palet"
483 NUR DENİZ SÖKMEN "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Single Creation"
482 DİLARA ÖZİLERİ "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Single Creation"
481 ART VİTAL "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "En İyi Koleksiyon"
476 İNCİ BELİZ BERİK IE-NO_HIKARI Assocation Japonya Resim Yarışması  "Silver Prize" (Dünya İkinciliği)
475 ALP GÜZELIRMAK IE-NO_HIKARI Assocation Japonya Resim Yarışması  "Silver Prize" (Dünya İkinciliği)
462 EDA KUNTALP Melina Merkuri Vakfı, Yunanistan  "2009 ajanda seçkisi"
461 UMUT TAHTASAKAL Melina Merkuri Vakfı, Yunanistan  "2009 ajanda seçkisi"
460 DAMLA UYSAL Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"
459 MİTHAT CAN DEMİRCİ Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
458 DEFNE BAŞARAN Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
438 ÖZDEN ÖRGEN (Öğretmen) Belorusya 3. International Art Contest "The best art studio teacher"
437 MİNEL AKKAN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
436 GÜLCE AŞIKOĞLU Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
435 ECE KIZILDAĞ Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
434 ÇAĞLA GÜRKAYNAK Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
433 ECE PEHLİVAN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
432 MİRZA ERDURAK Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
431 ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
430 EMRE İBİN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
405 NAZ KARADAVUT World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Altın Madalya"
404 UMUT YANIK World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Altın Madalya"
403 GÖZDE ÖZSOY "XXVI. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Sergilenmeye değer"
402 DENİZ NAZ YILDIRIM "XXVI. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Sergilenmeye değer"
401 ŞAHSENEM VATANSEVER 13th International Competition of magazine The World of Art on theme "Who am I" Who are my people?",  "Sergilenmeye Değer"
400 ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL 13th International Competition of magazine The World of Art on theme "Who am I" Who are my people?",  "Sergilenmeye Değer"
399 AYŞE TUNALI "IX International Art Contest For Children And Youth <A Child and A Dog "Sergilenmeye Değer"
398 BERNA DAL "IX International Art Contest For Children And Youth <A Child and A Dog "Sergilenmeye Değer"
397 UMUT YANIK "Mudra School Of Fine Arts" Hindistan "Golden Palette"
396 BERKAY PAKER "Shankar's International Children's Competition" Hindistan "Gümüş Madalya"
395 BORA ATMACA "Shankar's International Children's Competition" Hindistan "Gümüş Madalya"
394 DİLARA PARLAK "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
393 BERK TEZOL "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
392 YASEMİN KOPMAZ "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
391 ELİF TOPKAYA "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
390 EREN TUNCER "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
389 ÖĞR: ÖZDEN ÖRGEN "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Başarı ödülü"
388 ÖĞR: HATİCE KÖKSAL "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Başarı ödülü"
387 DORUK KAAN ÇITAK ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Madalya"
386 BERK TEZOL ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Onur Mansiyonu"
385 DURU UĞURLU ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Onur Mansiyonu"
382 ŞAHSENEM VATANSEVER ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "Birincilik"
381 DURU UĞURLU ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "İkincilik"
380 GÜNCE KIZILDAĞ ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "Üçüncülük"
379 CEREN ŞAHİN 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "5.lik ödülü"
378 BERKAY PAKER 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "en iyi 349 eser"
377 DENİZ ESEN 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "en iyi 349 eser"
365 ART VİTAL "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Best Collective Award"
364 ART VİTAL "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Fırça" (En iyi kolleksiyon ödülü"
363 İLAYDA CELEP "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Palet"
362 AYÇA İDİL BİÇER "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Palet"

361

ECE KIZILDAĞ "The 13th İnternational Art Exhibition For Children And Young People" "Madalya"

360

ECE YÖNDEM World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Bronz Ödül"

357

EKİN SILA ÜSTÜNER Romanya Olimpiyat Komitesi "Çocukların Hayal Gücünde Olimpiyat Oyunları" konulu resim yarışması" 11-13 yaş gurubunda "Birincilik"

356

DİLARA PARLAK Romanya Olimpiyat Komitesi "Çocukların Hayal Gücünde Olimpiyat Oyunları" konulu resim yarışması" 6-10 yaş gurubunda "Üçüncülük"

343

ART VİTAL The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Fırça" Kolleksiyon Ödülü

342

ÇAĞAN ÖÇAL The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Palet"

341

DENİZ LAL ERSOY The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Palet"

340

NİLÜFER KÜÇÜK The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Bireysel Başarı"

311

ART VİTAL / ELİF DEMİR UNEP, Green Week 2006 School Competition, "Avrupa Şampiyonu"

310

ALARA ÖRGEN European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

309

BERKAY PAKER European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

308

AYŞE TUNALI European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

307

İREM ŞAHİN European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

306

EZGİ YAVUZ European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"
   

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları