Çocuk Gözüyle Organ Nakli

 

     

 

DEÜ ile işbirliği içinde 2006 ve 2007 yıllarında "Çocuk Gözüyle Organ Nakli" konulu bir resim sergisi düzenlenmiş ve büyük beğeni toplamıştır.

Yapılan çalışmalar, Organ Nakli Haftası ve Dokuz Eylül Üniversitesi Organ Nakli Sempozyumu sırasında 8 Kasım 2006 günü DEÜ Tıp Fakültesi Derslikleri Balo Salonunda sergilendi.

2007 çalışmalarımız da DEÜ Tıp Fakültesi Dersliklerinde ve 8 Kasım 2007 günü Konak AKM de gerçekleşen sempozyum sırasında sergilendi.

Çocuk gözüyle organ nakli çalışmalarımız Üniversite hastanesinde sergilenmiş ve afiş olarak bastırılmıştır.

  2006 ve 2007 Çocuk Gözüyle Organ Nakli çalışmalarımızı web resim galerimizde izleyebilirsiniz.

 

 

 
 
 

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları