Özdilek İnciraltı AVM

29 Ekim 2005

"Cumhuriyet Çocukları"

Resim Yarışması

 

29 EKİM 2005CUMHURİYET ÇOCUKLARI II ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

sıra
adı soyadı Yaşı Okulu öğretmeni ödülü
1 MELİS GÜNGÖR 9 Misakı Milli İlköğretim Okulu Konak  Metin Kaplan 1. Ödül
2 ELÇİN ERDEM 10 Şht. Hasan Tahsin İÖO Yeşilyurt  Hakan Özdemir 2. Ödül
3 ARMAN ÇAVDAR 5 Beyaz Balon Anaokulu Konak    3. Ödül
4 ZEYNEP DOĞANGENÇ 6 Topaç Etüd Karşıyaka  Hatice Köksal Jüri Özel
5 BİLGESU GENÇ 8 TAKEV İlköğretim Okulu Narlıdere   1. Mansiyon
6 ELİF TOPKAYA 8 Bilge Ata İlköğretim Okulu Urla    2. Mansiyon
7 SEVİLAY GÖKER 11 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa 3. Mansiyon
8 AYSU TANOĞLU 9 EGİAD İlköğretim Okulu Urla    4. Mansiyon
9 ZEYNEP SEVGİM MAŞALACI 11 Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu   5. Mansiyon
10 DENİZ CANER 11 MEV Özel  İlköğretim Okulu Güzelbahçe    Özel Başarı Ödülü
11 MELİS CANER 8 MEV Özel  İlköğretim Okulu Güzelbahçe    Özel Başarı Ödülü
12 DOĞA ÇAL 10 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak   Özel Başarı Ödülü
13 VİLDAN ALEV 10 Bilge Ata İlköğretim Okulu Urla    Özel Başarı Ödülü
14 GİZEM ALAN 12 MEV Özel  İlköğretim Okulu Güzelbahçe  Leyla Eroğlu Özel Başarı Ödülü
15 EFE BEŞE 10 TAKEV İlköğretim Okulu Narlıdere Ayla Beşe Özel Başarı Ödülü
16 ATACAN TANSEL 9     Özel Başarı Ödülü
17 KARDELEN SARIBAL 11 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
18 ÖZGE TURAN 11 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
19 BURÇİN ALKAN 11 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
20 MİRAY YÜKSEL 9 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
21 ELİF DEMİR 9 12 Eylül İlköğretim Okulu Narlıdere    Özel Başarı Ödülü
22 GÜLSÜM YILDIZ 13 12 Eylül İlköğretim Okulu Narlıdere  Semiha Kaçıral Özel Başarı Ödülü
23 CEM LEVİ 8 TAKEV İlköğretim Okulu Narlıdere Sibel Özbay Özel Başarı Ödülü
24 ALARA ÖRGEN 10 TAKEV İlköğretim Okulu Narlıdere   Özel Başarı Ödülü
25 DİLARA GEZER 11 Suphi Koyuncuoğlu İlöğretim Okulu Bornova  Belkız Dizlek Özel Başarı Ödülü
26 CANSU ALPARSLAN 7 Uygar Etüt Karşıyaka  Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
27 MELİSA KERMAN 12 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak Sevtap Urkunoğlu Özel Başarı Ödülü
28 NİLAY ÖZDEMİR 13 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak Sevtap Urkunoğlu Özel Başarı Ödülü
29 ASU ATALI 13 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak Sevtap Urkunoğlu Özel Başarı Ödülü
30 ARYA BOZABALI 6 Çemberci Çocuk Dünyası Konak   Özel Başarı Ödülü
31 HALİL BÜYÜK 12 Özkanlar İlköğretim Okulu Bornova Raife Okur Özel Başarı Ödülü
32 GÜLDE BAŞAR 7 TAKEV İlköğretim Okulu Narlıdere   Özel Başarı Ödülü
33 ÇAĞATAY ARTIK 12 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
34 ÖYKÜ ERBELGİN 8 MEV Özel  İlköğretim Okulu Gaziemir  Laika Borsa Özel Başarı Ödülü
35 MERT METE 7 Uygar Etüt Karşıyaka  Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
36 BİLGE KURU 5 Topaç Etüd Karşıyaka  Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
37 SERPE BOYER 11 DEVAK Özel 75. Yıl İlköğretim Okulu Buca  Pınar Solak Özel Başarı Ödülü
38 İREM ŞAHİN 8 9 Eylül İlköğretim Okulu Konak    Özel Başarı Ödülü
39 POLEN ERTEM 10 MEV Özel  İlköğretim Okulu Güzelbahçe  Neşe Aydınalp Özel Başarı Ödülü
40 ÖYKÜ BELİZ ÖZTÜRK 10 Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Urla    Özel Başarı Ödülü
41 DENİZ DEMİR 12 Mustafa Urcan İlköğretim Okulu Konak  Gönenç Taşkın Özel Başarı Ödülü
42 ECE YÖNDEM 12 Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu   Özel Başarı Ödülü
43 SEVDA KAÇTI 13 Gazikent İlköğretim Okulu Gaziemir  Songül Okur Özel Başarı Ödülü
44 YAĞIZ ALİ ATILMIŞ 8 Necatibey İlköğretim Okulu Konak    Özel Başarı Ödülü
45 NEŞET ARIKAN   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
46 SEHER BOZBIYIK   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
47 GAMZE BOZKURT   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
48 ARMANÇ ERPOLAT   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
49 OZAN ZEYREK   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
50 NAZLI BULUT   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
51 GÖRKEM SİYAHKURT   Özel Can Özel Eğitim İlköğretim Okulu Hatice Köksal Özel Başarı Ödülü
52 İBRAHİM DEMİRKIRAN 6 Çamlaraltı İlköğretim Okulu Konak    Özel Başarı Ödülü
53 BERKAY PAKER 10 Bornova Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk İÖO   Özel Başarı Ödülü
54 DAMLA UYSAL 7 Rıza Özmenoğlu İlköğretim Okulu    Özel Başarı Ödülü
55 MERT YILDIZ 7 MEV Özel  İlköğretim Okulu Güzelbahçe  Ayla Beşe Özel Başarı Ödülü
56 M. GÖKBERK TEKTEK 9 Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu Balçova   Özel Başarı Ödülü
57 KARDELEN KUSÇU 14 Şht. Kom. Er Fatih Özcan İlköğretim Okulu   Özel Başarı Ödülü
58 CANAN KÜÇÜKGİL 11 Ali Erentürk İlköğretim Okulu Konak    Özel Başarı Ödülü
59 MEHMET TANER ÜNAL 11 Necatibey İlköğretim Okulu Konak    Özel Başarı Ödülü

 
 
 
 

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları