Özdilek İnciraltı AVM

29 Ekim 2006

"Cumhuriyet Çocukları"

Resim Yarışması

 

 

 

 

29 EKİM 2006 CUMHURİYET ÇOCUKLARI III ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

 

  ÖdülüAdı SoyadıYaşıOkuluÇalıştıran
1 Birinci Ayşegül Atasever 12 MEV Özel İzmir Güzelbahçe İÖO  
2 İkinci Eda Dilay Özyiğit 5 Çenberci Çocuk Evi Narlıdere  
3 Üçüncü Nilsu Arslan 6 TAKEV Özel İlköğretim Okulu Narlıdere  
4 Jüri Özel Esin Avcı 8 Özel Karşıyaka Başarı İÖO İnci Öztürk
5 Mansiyon Nimet Pınarçalı 9 TAKEV Özel İlköğretim Okulu Narlıdere Yasemin Doryan
6 Mansiyon Serpe Boyer 12 Devak 75. Yıl Özel İÖO Buca Pınar Solak
7 Mansiyon Merve İpekoğlu 9 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak Müge Bayer
8 Mansiyon Özüm Karpat 7 TAKEV Özel İlköğretim Okulu Narlıdere Emine Gürcan
9 Mansiyon Berna Dal 9 80.Yıl Orhan Gazi İlköğretim O. Balçova  
10 Madalya Çağlayan Öztürk 12 MEV Özel İzmir Güzelbahçe İÖO Yasemin Gümüşkesen
11 Madalya Sude Erdem 11 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ferayi Taşkıran
12 Madalya Öykü Çevik 10 Özel Deniz İlköğretim Okulu Güzelbahçe Ulviye Gençtuğ
13 Madalya Simay Özkayagan 8 Özel Ege İlköğretim Okulu Bornova Behiye Uca
14 Madalya Alara Urlulu 11 Özel Pirir Reis Güzelbahçe İÖO Nur Uyanık
15 Madalya Defne Soyer 11 Özel Pirir Reis Güzelbahçe İÖO Nur Uyanık
16 Madalya Fehim Mücahit Serçe 10 Özel İzmir Çağdaş İÖO Karabağlar Selma Gülcan Balaban
17 Madalya S. Betül Duman 11 Özel İzmir Çağdaş İÖO Karabağlar Selma Gülcan Balaban
18 Madalya Hatice Demir 10 Özel İzmir Çağdaş İÖO Karabağlar Selma Gülcan Balaban
19 Madalya Bilge Su Bildik 9 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ersin Ural Kahya
20 Madalya Evrim Mete 10 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ersin Ural Kahya
21 Madalya Derya Topçu 8 Özel Bornova İlköğretim Okulu Kıymet Dirican
22 Madalya Ege Ertekin 10 TAKEV Özel İlköğretim Okulu Narlıdere Emine Gürcan
23 Madalya Emel Canıtez 12 Duğrallar İlköğretim Okulu Karabağlar Füsun Topbaş
24 Madalya M. Doğukan Çetin 7 Özel Bornova İlköğretim Okulu Kıymet Dirican
25 Madalya İpek Yılmaz 10 Özel Çakabey İÖO Çiğli Zehra Gülçubuk
26 Madalya Elifsu Şahin 10 Güzelyalı İlköğretim Okulu Tülin Yazgan
27 Madalya Berfin Taş 8 Özel Çakabey İÖO Çiğli Zehra Gülçubuk
28 Madalya Nazan Uysal 9 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ferayi Taşkıran
29 Madalya Batuhan Tümen 10 Özel İzmir Bilge Ata İÖO Urla Nazlı Selin Yaykın
30 Madalya Ata Berk Çamlıbel 12 Vali Kutlu Aktaş İÖO Balçova Gürsel Gönül
31 Madalya Ecem Kavur 6 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak İnci Ülgen
32 Madalya Eda Kuntalp 8 Devak 75. Yıl Özel İÖO Buca  
33 Madalya Elif Derya Demir 7 Namık Kemal İÖO Küçükyalı Metin Demir
34 Madalya Günce Kızıldağ 8 Devak 75. Yıl Özel İÖO Buca  
35 Madalya Ece Aydın 11 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ersin Ural Kahya
36 Madalya Melih Kansızoğlu 8 Özel İzmir Çağdaş İÖO Karabağlar Selma Gülcan Balaban
37 Madalya Doğa Diker 7 Duğrallar İlköğretim Okulu Karabağlar Füsun Topbaş
38 Madalya Elif Topkaya 8 Özel İzmir Bilge Ata İÖO Urla  
39 Madalya Simge Bağçe 14 Konak Şht.Kom.Er Fatih Özcan İÖO Binnur Sarban
40 Madalya Sude Uğurlu 6 Kevser Tatari Anaokulu Çınarlı Ayşe Gül Alkan
41 Madalya Özge Kani 9 Güzelyalı İlköğretim Okulu Ferayi Taşkıran
42 Madalya Çağatay Artık 12 MEV Özel İzmir Gaziemir İÖO Laika Borsa
43 Madalya S. Gülhan Yalkın 12 Reşat Nuri Güntekin İÖO Ali Köse
44 Madalya Özgü Gedik 10 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak İnci Ülgen
45 Madalya Ayşe Akpınar 8 Özel Karşıyaka Başarı İÖO İnci Öztürk
46 Madalya Zeynep Keçeli 5 Özel Fatih İlköğretim Okulu Konak İnci Ülgen
 

 
 
 
 

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları