BİZE ULAŞIN        Bu sayfa güncellendi: 30.05.2012 07:00

 

 

 

Adres: Kırlangıç Sokak No:9/A Narlıdere 35320 İZMİR

Tel    : +90 (232) 239 57 25  

Faks: +90 (232) 239 44 92

Görüş, Öneri ve dilekleriniz için;     

 

Biz neredeyiz? Aşağıdaki kroki, harita ve açıklamalara bakabilirsiniz.

 

 

 

  


View Larger Map

 

 

 

Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi, Narlıdere, Ilıca Mahallesinde bulunmaktadır. Temiz havanın, çam kokularının ve kuş seslerinin egemen olduğu Kırlangıç sokağa ulaşmak kolaydır. Art Vital, Dokuz Eylül Hastanesi, Prenses Otel ve Teleferik'e çok yakındır.

Özel araç ile Konak yönünden gelirken, Dokuz Eylül Hastanesinden bir sonraki ışıklardan sola dönmek gerekir. Narlıdere Yönünden gelirken de Devlet Konservatuarından sonraki ışıklardan sağa dönülmelidir. Teleferik yönünden gelirken, Kaya Termal Otelin (eski Prenses Otelin) yanındaki sokağa girilir ve sağdan 3. sokaktır.

Toplu ulaşım araçları ile ulaşmak ta kolaydır.

Mithatpaşa yönünden gelen, 6, 7, 8, 554, 371 Hatay yönünden gelirken, 5, 82, 670, 270, 370 numaralı otobüsler ile gelinerek Dokuz Eylül Hastane durağından sonraki Kantar durağında inilmelidir.

Karşıyaka yönünden gelirken, arabalı vapur kullanılabilir. Ayrıca Üçkuyular arabalı vapur iskelesinde besleme hatları bulunmaktadır. Narlıdere yönüne gelen besleme hattına binilebilir.

 

 
 
 
 
 

 

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site haritası    |    Site Kullanım Koşulları